Ahoj Hviezdičkári,
tak ideme na to. Od februára začíname semifinálové kolá ďalšieho ročníka našej súťaže. Vymysleli sme niekoľko noviniek a tak Vás chcem o nich informovať. Čo Vás isto poteší, je možnosť v oboch kategóriách spievať pesničku aj podľa vlastného výberu z domácej či zahraničnej tvorby. Vychádzame Vám v ústrety aby ste mali neobmedzený výber a tak aj možnosť prezentovať sa v čo najlepšom svetle. Dúfam, že to oceníte.

Určite sa znovu budeme podieľať na realizácií semifinálových kôl ako sme to robili v prvom ročníku. V tom druhom sme to nechali na vás. Konštatovali ste, že s našou scénou, svetlami a ozvučením to bolo profesionálnejšie. A keďže chceme aby aj školské kolá vyzerali profi, volajte nás, dohodneme sa.

Záverečné slovenské finále bude opäť v Košiciach. Rozhodli sme sa že víťaz získa popri cenách, ktoré zatiaľ vždy boli bohaté, aj videoklip. Ďalšou novinkou na rozdiel od minulých ročníkov bude spievanie nie s hudobným podkladom, ale so živou kapelou a to už bude naozaj zaujímavé.
Takže toľko k novinkám. Všetko čo Vás zaujíma, alebo čo Vám nie je jasné zodpovieme, vysvetlíme. Ak budete mať záujem pani učiteľky a páni učitelia o spoluprácu na školskom kole, čím skôr nás volajte, aby sme naplánovali termíny.

Hviezdička: Finále 2013

Súťaž organizuje Umelecká spoločnosť Gong s finančným prispením Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky 19.12.2013 Jumbo Centrum Košice

Videovizitky