Archív 2013

Ahoj Hviezdičkári,
tak ideme na to. Od februára začíname semifinálové kolá ďalšieho ročníka našej súťaže. Vymysleli sme niekoľko noviniek a tak Vás chcem o nich informovať. Čo Vás isto poteší, je možnosť v oboch kategóriách spievať pesničku aj podľa vlastného výberu z domácej či zahraničnej tvorby. Vychádzame Vám v ústrety aby ste mali neobmedzený výber a tak aj možnosť prezentovať sa v čo najlepšom svetle. Dúfam, že to oceníte.

Určite sa znovu budeme podieľať na realizácií semifinálových kôl ako sme to robili v prvom ročníku. V tom druhom sme to nechali na vás. Konštatovali ste, že s našou scénou, svetlami a ozvučením to bolo profesionálnejšie. A keďže chceme aby aj školské kolá vyzerali profi, volajte nás, dohodneme sa.

Záverečné slovenské finále bude opäť v Košiciach. Rozhodli sme sa že víťaz získa popri cenách, ktoré zatiaľ vždy boli bohaté, aj videoklip. Ďalšou novinkou na rozdiel od minulých ročníkov bude spievanie nie s hudobným podkladom, ale so živou kapelou a to už bude naozaj zaujímavé.
Takže toľko k novinkám. Všetko čo Vás zaujíma, alebo čo Vám nie je jasné zodpovieme, vysvetlíme. Ak budete mať záujem pani učiteľky a páni učitelia o spoluprácu na školskom kole, čím skôr nás volajte, aby sme naplánovali termíny.

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky schválilo a zaregistrovalo organizačný poriadok súťaže pod číslom CD-2009-32850/32658-1:03. Organizačný poriadok nadobúda účinnosť dňa 5.10.2009.

Hviezdička: Finále 2013

 

Súťaž organizuje Umelecká spoločnosť Gong s finančným prispením Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

19.12.2013 Jumbo Centrum Košice

Videovizitky

Úvod

Adrián Rednek (Lučenec)

Slonomobil
Vymyslená

Natália Rotková (Čadca)

Je koniec rokov maznania
Cesta do rozprávky

Sandra Juhászová (Košice)

Veštenie
Školská láska

Klaudia Zacharová (R. Sobota)

Tanečnica poľná
Still in love with you

Lucia Matisová (Petrovany)

Nebo nado mnou
Ed Sheeran

Natálie Taračová (Ružomberok)

Dážď
Jabĺčko

Laura Rendeková (Lučenec)

Nebo nado mnou
Teď královnou jsem já

Natália Mianovská (Košice)

Aj láska chodí do školy
Nová

Záver – Hostia (víťazky kategórií)

Salome Bindová – staršia kat.
Lucia Jarošíková – mladšia kat.